×

Charakterystyka kabla BitLan S/FTP cat 7

Charakterystyka kabla BitLan S/FTP cat 7

Dziś pragniemy przyjrzeć się nieco innemu produktowi, a mianowicie kablowi BitLan S/FTP cat 7. Co sprawia, że znajduje się on w całkowicie innej kategorii oraz czy oferuje on użytkownikom coś więcej niż produkt, który opisywaliśmy niedawno? Sprawdźmy to!

W telegraficznym skrócie stwierdzić można, iż nadmieniony wyrób jest przedstawicielem grupy kabli służących do łączenia ze sobą poszczególnych komponentów systemu teleinformatycznego w przedsiębiorstwach, fabrykach, a niekiedy także w zastosowaniach prywatnych. Niemniej jednak, ten produkt jest wysoce nietypowy, jako że jego powłoka zewnętrzna wykonana została z materiałów bezhalogenowych, a więc takich które w przypadku zapłonu nie będą emitować dużych ilości czarnego, gryzącego dymu, który to niejednokrotnie mógłby uczynić skuteczną ewakuację niemożliwą, znacznie utrudniając także ekipie ewakuacyjnej usunięcie poszkodowanych z obiektu. Kabel bezhalogenowy wytwarza niewielkie ilości oparów, które to są dodatkowo niemalże przezroczyste, a także nie drażnią oczu, przez co akcja ratunkowa przeprowadzona może zostać szybko, sprawnie i bez większych utrudnień, natomiast pożar może zostać zażegnany jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Poza tym oczywistym plusem, kabel BitLan S/FTP cat 7 ma swoim użytkownikom do zaoferowania o wiele więcej niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Dość powiedzieć, że umożliwia on transfer danych z prędkością dochodzącą do zawrotnych 10 GB/s, które to wartości z trudem osiągają jakiekolwiek kable standardowe. Warto nadmienić także wykorzystanie w produkcie miedzi, która to jest wysoce odporna na wszelkie rodzaje zakłóceń, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że dane przesyłane będą nie tylko bardzo sprawnie, ale i też bez utraty jakichkolwiek pakietów, co mogłoby doprowadzić do niemałych problemów, szczególnie w systemach teleinformatycznych wymagających wysokiej dokładności.

Pragniemy także w tym miejscu zauważyć, że jest to przewód prawdziwie uniwersalny, jako że zakres jego temperatur pracy waha się od minus trzydziestu do aż plus siedemdziesięciu stopni Celsjusza. Zastosowana powłoka zewnętrzna sprawia także, że nie są mu straszne nadmiar wilgoci, wahania temperatury, jak również inne czynniki zewnętrzne, które mogłyby w znacznym stopniu przełożyć się na obniżoną wydajność produktu standardowego, który to nabyć możemy w lokalnym sklepie z urządzeniami RTV i AGD. Część naszych czytelników może podejrzewać, że jeżeli przewód ten cechuje się tak wysoką jakością, to i jego cena musi być dość wygórowana – nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że nawet jeżeli nabywamy znaczne ilości okablowania typu BitLan S/FTP cat 7, możemy mieć przekonanie graniczone z pewnością, że nie wydrenujemy przez to naszego domowego lub firmowego budżetu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości!

You May Have Missed